מדריכים

אנטי וירוס

אנטי וירוס חינמי

אנטי וירוס הוא מרכיב מכריע בחיינו כבר זמן רב. וירוסי מחשב קיימים כבר עשרות שנים.
בשנים האחרונות ראינו את הופעתם של בוטים שיכולים לא רק לזהות מתי יש וירוס מחשב אלא גם מתי יש ניסיון להוריד תוכנות זדוניות למחשב.

מספר המחשבים הנגועים בווירוסים גדל משנה לשנה וזה הופך את תוכנת האנטי-וירוס למחשבים חשובה יותר ויותר מאי פעם.
כמה מהסיבות הנפוצות ביותר למחשבים להידבק בווירוסים הן: פתיחת הודעות דואר זבל לחיצה על קישורים לא בטוחים ביקור באתרים לא מאובטחים הורדת תוכן פיראטי פתיחת קבצים מצורפים זדוניים וכו'.

אנטי וירוס היא תוכנה המיועדת למנוע, לזהות ולהסיר תוכנות זדוניות במחשב.
התוכנה מגנה על נתוני מחשב מפני התקפות וירוסים ומונע ממשתמשים לא מורשים לגשת או להתחבר אל המחשה או מערכת ההפעלה שלנו.
תוכנת האנטי-וירוס סורקת וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות ריגול ותוכנות אחרות שעלולות להיות לא רצויות במחשב או ברשת שלך.
בממוצע תוכנת אנטי וירוס יכולה לזהות כ-50% מהתוכניות הללו.

תוכנת אנטי-וירוס מותקנת באופן ידני, אך כעת תוכניות אנטי-וירוס רבות זמינות כאפליקציות עצמאיות שניתן להוריד או להשתמש בהן באופן מקוון.

תוכנת אנטי וירוס היא חלק חיוני בכל מערכת אבטחת מחשב.
תוכנת אנטי וירוד מגנה על המחשב על ידי סריקה לאיומי תוכנות זדוניות ווירוסים.
לדוגמה, Microsoft Windows Defender הוא כלי אנטי-וירוס חינמי שמסופק על ידי מיקרוסופט המציע הגנה למשתמשי Windows.

אנטי וירוס חינמי

אנטי וירוס מומלץ

Kaspersky Total Security הבחירה הראשונה היא Kaspersky Total Security. הוא מספק הגנה מעולה מפני תוכנות זדוניות, השלמה מלאה של תכונות נוספות וממשק קל לשימוש.

Bitdefender Antivirus Plus הבחירה המובילה שלנו בין מוצרי אנטי-וירוס חדשים. יש לתוכנה ציונים טובים מאוד, אם לא מושלמים, זיהוי תוכנות זדוניות. הסריקות האקטיביות שלו לא מוסיפות הרבה להשפעה של מהירות המערכת.
מנהל סיסמאות בלתי מוגבל, דפדפן מאובטח עם מקלדת וירטואלית, סורק רשת Wi-Fi, מגרסה קבצים, הגנה מפני הצפנת תוכנות כופר ותוכנת פרטיות האינטרנט החדשה של Bitdefender – תכונות שנמצאות לרוב רק עם חבילות אנטי וירוס יקרות יותר.

Norton 360 Deluxe כל מוצרי האנטי-וירוס של נורטון מציעים הגנה מצוינת מפני תוכנות זדוניות, והעומס שהיה פעם כבד על ביצועי המערכת קל בהרבה. כולל מנהל סיסמאות שעובד בכל הפלטפורמות הגדולות, שירות VPN ללא הגבלה, ניטור נתונים אישיים ברשת, בקרת הורים ועד 50GB של שטח אחסון מקוון.


אנטי וירוס חינם מומלץ

Avira Free Security – המרכיב העיקרי בחבילת התוכנה החינמית של Avira שמבליטה אותה הוא תכונת "זיהוי בענן" האופציונלית בשם Protection Cloud . שיטת סריקה זו מאפשרת לכלי האנטי-וירוס של Avira לזהות ולעצור איומים לפני שהם יוצאים משליטה. כך זה עובד: כאשר מזוהה קובץ חשוד בכל מחשב שבו פועל Avira, טביעת אצבע של אותו קובץ ספציפי נוצרת ומועלית באופן אנונימי לענן כדי שיוכלו לסרוק אותו ולדווח על מצבו (בין אם הוא בטוח או מסוכן) בחזרה ל- כל משתמש Avira כדי שהתוכנית תוכל לנקוט בפעולה מתאימה.

מהדורה חינמית של Bitdefender Antivirus – אם אתה רוצה תוכנת אנטי וירוס שהיא לא רק חינמית אלא קלה לשימוש ולא עמוסה בהרבה כפתורים ותפריטים, אתה בהחלט צריך לנסות את הגרסה החינמית של Bitdefender Antivirus.
אתה לא רק מקבל הגנה מיידית מפני וירוסים, תולעים, תוכנות ריגול ואיומים אחרים, אלא גם הגנה נגד דיוג והונאה.

Adaware אנטי וירוס חינם – Adaware Antivirus מותקן תוך דקות, הוא קל וחסכוני במשאבי המערכת, וניתן להשתמש בו באחת משתי דרכים. מצב רגיל שבו הוא בודק איומים בזמן שהם קורים, אבל השני מאפשר לך להשתמש בו בנוסף לתוכנית האנטי-וירוס הראשית שלך. מה שמכונה "קו ההגנה השני" הזה עושה הוא משבית את ההגנה בזמן אמת אבל עדיין מאפשר לך להשתמש באנטי וירוס Adaware כדי לסרוק ידנית לאיומים קיימים. תכונה זו מועילה אם תוכנת האנטי וירוס הראשית שלך לא מוצאת תוכנה זדונית שאתה יודע שמדביקה את המחשב שלך.

עוד כתבות

Back to top button