גאדג'טים

הגאדג'טים הכי חמים או מתנות לגבר?

אמרתם הגאדג'טים הכי חמים, ובעצם התכוונתם לחפש מתנות לגבר, כן זה קצת מיושן לחשוב שכל גבר רוצה את הגאדג'ט החדש שיצא לשוק, ובטח שיש נשים רבות שנהנות מהטכנולוגיה המפתחת. אבל בינינו, אין אתגר גדול יותר מלמצוא מתנה לגבר שגם אשכרה תספק אותו ותהיה "שווה את הכסף".

אז מה באמת חם בשוק עכשיו?

RAY-BAN STORY משקפי השמש של פייסבוק

אם שמעתם או לא, פייסבוק השיקה משקפי שמש חדשות, הכוללות מצלמה, הקלטת סאונד, רמקולים ואפליקצייה יעודית שמטרתה להעלות סרטונים ותמונות באופן פשוט ומהיר לרשתות החברתיות. המשקפיים עדיין לא שווקו בישראל, אך נראה כי אחרי הרבה נסיונות כושלים של חברות שונות לייצר משקפיים מצלמות, פייסבוק עלתה על הגל וכולנו בציפייה לסטורי שיצולם מנקודת המבט של המשתמש.

אוזניות Bang & Olufsen H95 Headphones

אוזניות של המותג הדני, המיוצר מחומרים יוקרתיים, כיסוי עור לאוזנים, גלגלות עדינות ונוחות לשימוש, טכונלוגיה של ביטול רעשי הסביבה ועד 50 שעות הפעלה. ניתן לשלוט בפונקציות ההפעלה באמצעות אפליקציית B&O ולשחק בין 5 תכניות שונות.

EMBER Mug² – כוס אמבר

ספל אמבר, ספל חכם שישמור לכם על המשקה חם או קר בדיוק כמו שאתם אוהבים. אמבר מאפשר שליטה בטמפרטורת המשקה בעזרת אפליקצייה או בכיוון במכשיר עצמו. הספל מגיע עם תחתית טעינה המאפשרת שימוש של עד שעתיים, הוא מתאים לשימוש בבית או במשרד, אם כי החברה השיקה גם תרמוס עם אותה הטכנולוגיה המאפשר שליטה במשקה גם בחוץ.

Chipolo One Bluetooth Key Finder ציפולו מאתר מפתחות

כמה פעמים איבדתם את המפתח ומישהו בצד זרק כבדיחה "תתקשר אליו", אז צ'יפולו (שרק השם מכמיר לב) הומצא במיוחד לרגעים האלו, הוא יכול להשמיע צליל חזק במיוחד המאפשר את איתור המפתחות או כל מה שתצטרכו לאתר, חיי הסוללה שלו מאפשרים שימוש של שנתיים ולאחר מכן ניתן להחליפה. מי לא צריך אחד כזה?

עוד כתבות

Back to top button