אקס בוקסמחשבמשחקיםפלייסטיישן

FIFA 19

פיפא 19

FIFA 19 הוא המשחק ה-26 בסדרת FIFA, והמשחק השלישי בסדרה שמשתמש במנוע Frostbite. כריסטיאנו רונאלדו נמצא על עטיפת המשחק בפעם השנייה ברצף, גם הפעם גרסאות המשחק לפלייסטיישן 3 ול-Xbox 360 לא תואמות לגרסאות המשחק לפלייסטיישן 4 ול-Xbox One ולא כוללות את מצב The Journey.
לראשונה היה ניתן לשחק במשחק בהזרמה דרך האינטרנט בלבד, בטכנולוגיה שפותחה במקור על-ידי חברת "פלייקאסט" הישראלית, בלי צורך לרכוש דיסק פיזי, בלי להוריד משחקים למכשיר ובלי צורך במעבד ובכרטיס גרפי מיוחדים.

The Journey
מצב "המסע" יחזור למשחק בפעם השלישית והאחרונה. הפעם ליגת האלופות תשולב במצב המשחק, בנוסף לשילוב סבו של הגיבור, אלכס הנטר, ולשילוב חברו הטוב ביותר, דני וויליאמס ואחותו החורגת. גם הפעם המסיימים יקבלו את קלפי הדמויות לקבוצה האולטימטבית.

ליגת האלופות
ב-13 במאי 2018, כחודש לאחר שנגמר לחברת קונאמי החוזה, חברת EA רכשה את הרשיון והזכויות לשימוש בליגת האלופות והליגה האירופאית.
שינוי זה ניכר במוד ה-MY CAREER בו היה ניתן להשתתף בליגת האלופות ובליגה האירופאית. שינוי זה ניכר גם במוד ה-ULTIMATE TEAM כאשר יצאו חבילות מיוחדות למשחק אשר אפשר להשיג מהם רק שחקנים המשחקים בליגת האלופות או בליגה האירופאית.

ביקורת משחק

ציון כללי - 8.5

8.5

משחק הכדורגל הטוב ביותר לדקת כתיבת הביקורת. מצבי משחק מגוונים ומהנים. המשחק הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו. מומלץ!

User Rating: 4.35 ( 1 הצבעות)

עוד כתבות

Back to top button